Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 02.09.2019

Po wakacyjnej przerwie, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ślesinie ” rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020.

Pani Dyrektor Bożena Balewska przypomniała nam o mijającej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, serdecznie przywitała wszystkich zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli, zwracając uwagę na to, iż rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, a szczególnie dużo emocji ten dzień wywołuje u dzieci, które idą do szkoły pierwszy raz..

Uczennice  z klasy V b oraz V d przedstawiły krótką część artystyczną, natomiast Nadia Cichos z klasy V c wprowadziła nas wesołą piosenką w atmosferę nowego roku szkolnego. W pogodnym nastroju wychowawcy z uczniami udali się do klas, żeby omówić tematy związane z organizacją pracy i bezpieczeństwem oraz  powspominać minione wakacje.