Klasy I-III

Edukacyjne klocki SkriKit w szkole gwarantują świetną zabawę podczas tworzenia konstrukcji ściśle nawiązujących do realizowanego tematu dowolnej lekcji???????? Dodatkowymi atutami jest ich zastosowanie w terapii motoryki małej???????? Stanowią również doskonałe narzędzie wspierające rozwój umiejętności miękkich, zachęcając uczniów do współpracy i komunikacji podczas pracy w grupie????Jako klocki służące do rozbudowy robotycznych konstrukcji wspierają też naukę programowania????????
Tak pożytecznie i w atmosferze dobrej zabawy wczoraj tj. 13.06.2023 r. czas spędziła klasa Ib wraz z wychowawcą????????

30.03 to Miedzynarodowy Dzień Muffinka. Tego dnia uczniowie z klasy I B wykorzystując pomoce z Programu "Laboratorium przyszłości" poznały kolejne etapy przygotowania Muffinek. Były smaczne i kolorowe.????

W lutym klasa III d zdobywała praktyczne umiejętności z zakresu haftowania na lekcjach techniki. Każdy miał możliwość wykonania samodzielnie pierwszych obrazków z wykorzystaniem papierowych tacek i muliny. Na kolejnych zajęciach będziemy usprawniać zdobyte umiejętności.