Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie

Świetlica szkolna


Czynna w dni nauki szkolnej od 6:30 do 16.30

            Świetlica dysponuje dwoma salami (budynek przy ul. Żwirki i Wigury 55). Pomieszczenia wyposażone są w liczne pomoce dydaktyczne, zabawki tematyczne, gry planszowe, puzzle, lalki, klocki, książki a także sprzęt sportowy. Sale posiadają również bogaty zestaw pomocy do twórczości artystycznej. Mała sala na I piętrze jest przeznaczona do odrabiania zadań domowych przez uczniów naszej świetlicy. Do dyspozycji dzieci jest także plac zabaw, sala gimnastyczna oraz boisko sportowe.

            Uczniowie naszej świetlicy mogą miło spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje oraz czas po lekcjach. Staramy się, aby każde dziecko w świetlicy czuło się dobrze i z przyjemnością do nas wracało! Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego w sposób indywidualny. Kładziemy nacisk na integrację grupy świetlicowej oraz na rozwijanie postaw prospołecznych. W grupie uczniów naszej świetlicy, dzieci znajdują wielu przyjaciół oraz uczą się wzajemnej pomocy, serdeczności i tolerancji.

 

          

             

 

Organizujemy ciekawe zajęcia, które rozwijają zarówno zainteresowania jak i zamiłowania każdego dziecka. W naszej świetlicy odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne, czytelnicze oraz komputerowe, które kształtują w młodych ludziach zamiłowanie do kreatywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto zwracamy szczególną uwagę na postawy społeczno-moralne, nawiązujemy do tradycji i świąt obchodzonych w naszym kraju. Dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

          Warto  również dodać, że w naszej świetlicy działa stołówka szkolna, gdzie uczniowie mogą zjeść obiad podczas przerwy w godzinach  od 12.25 do 12.45.

  

 

Nauczyciele prowadzący zajęcia świetlicowe : 

Anna Horbińska
Anna Bielicka
Karolina Mazur
Katarzyna Matuszewska
Agnieszka Jakubowska

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej

Utworzono dnia 11.10.2020

  Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej   w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ślesinie Postanowienia ogólne § 1 Stołówka szkolna została zorganizowana w ramach prawidłowej realizacji zadań opiekuńczych szkoły, w tym...

czytaj dalej... na temat: Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej

Karty zgłoszenia do świetlicy

Utworzono dnia 06.05.2020

Drodzy rodzice!

Dostępne są już karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej. Karty należy przesyłać do p. Annny Horbińskiej (klasy I- III) oraz do p. Magdaleny Królak (klasy IV-VIII) poprzez e-dziennik lub na skrzynkę e-mail szkoły zspslesin@konin.lm.pl. W przypadku gdy ktoś chce złożyć deklarację osobiście w wersji papierowej będzie ona do odbioru w budynkach szkoły przy ul. Młodzieżowej 1 lub ul. Żwirki i Wigury 55.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Galeria

Utworzono dnia 29.04.2020, 13:07

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

POLECANE

Wszystkie aktualne wydarzenia znajdują się na facebooku:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie

Biblioteka Szkolna Ślesin

oraz na stronie internetowej:

www.szkolawobiektywie.com

Zapraszamy