Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie

Świetlica szkolna


Czynna w dni nauki szkolnej od 6:30 do 16.30

            Świetlica dysponuje dwoma salami (budynek przy ul. Żwirki i Wigury 55). Pomieszczenia wyposażone są w liczne pomoce dydaktyczne, zabawki tematyczne, gry planszowe, puzzle, lalki, klocki, książki a także sprzęt sportowy. Sale posiadają również bogaty zestaw pomocy do twórczości artystycznej. Mała sala na I piętrze jest przeznaczona do odrabiania zadań domowych przez uczniów naszej świetlicy. Do dyspozycji dzieci jest także plac zabaw, sala gimnastyczna oraz boisko sportowe.

            Uczniowie naszej świetlicy mogą miło spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje oraz czas po lekcjach. Staramy się, aby każde dziecko w świetlicy czuło się dobrze i z przyjemnością do nas wracało! Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego w sposób indywidualny. Kładziemy nacisk na integrację grupy świetlicowej oraz na rozwijanie postaw prospołecznych. W grupie uczniów naszej świetlicy, dzieci znajdują wielu przyjaciół oraz uczą się wzajemnej pomocy, serdeczności i tolerancji.

 

          

             

 

Organizujemy ciekawe zajęcia, które rozwijają zarówno zainteresowania jak i zamiłowania każdego dziecka. W naszej świetlicy odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne, czytelnicze oraz komputerowe, które kształtują w młodych ludziach zamiłowanie do kreatywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto zwracamy szczególną uwagę na postawy społeczno-moralne, nawiązujemy do tradycji i świąt obchodzonych w naszym kraju. Dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

          Warto  również dodać, że w naszej świetlicy działa stołówka szkolna, gdzie uczniowie mogą zjeść obiad podczas przerwy w godzinach  od 12.25 do 12.45.

  

 

Nauczyciele prowadzący zajęcia świetlicowe : 

Anna Horbińska
Magdalena Królak
Katarzyna Witkowska
Agnieszka Jakubowska

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

Karty zgłoszenia do świetlicy

Utworzono dnia 06.05.2020

Drodzy rodzice!

Dostępne są już karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej. Karty należy przesyłać do p. Annny Horbińskiej (klasy I- III) oraz do p. Magdaleny Królak (klasy IV-VIII) poprzez e-dziennik lub na skrzynkę e-mail szkoły zspslesin@konin.lm.pl. W przypadku gdy ktoś chce złożyć deklarację osobiście w wersji papierowej będzie ona do odbioru w budynkach szkoły przy ul. Młodzieżowej 1 lub ul. Żwirki i Wigury 55.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Galeria

Utworzono dnia 29.04.2020, 13:07

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

POLECANE

Wszystkie aktualne wydarzenia znajdują się na facebooku:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie

Biblioteka Szkolna Ślesin

oraz na stronie internetowej:

www.szkolawobiektywie.com

Zapraszamy


 

Urząd Miasta i Gminy Ślesin