Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie

Pracownicy pedagogiczni

Imię i nazwisko nauczyciela

Kwalifikacje nauczycieli

mgr Joanna Adamska

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

mgr Krzysztof Antoniak

wychowanie obronne i fizyczne, gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

ks. Patryk Pietrasiak

religia

mgr Mirosława Armacka

wychowanie artystyczne i wczesnoszkolne, nauczanie początkowe

mgr Marzena Baumann

Język niemiecki, biologia, geografia, oligofrenopedagogika, zarządzanie oświatą

mgr Bożena Balewska

historia, filologia polska, BHP, kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej

mgr Patrycja Baum

język niemiecki, oligofrenopedagogika. surdopedagogika

mgr Sławomir Badowski

wychowanie artystyczne i wczesnoszkolne, sztuka, plastyka,  wychowanie muzyczne, wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną

mgr Anna Bielicka

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika korekcyjno - kompensacyjna, logopedia szkolna

mgr Maciej Bieniaszczyk

wychowanie fizyczne

mgr Ewa Bobrowska

filologia germańska, logopedia, socjoterapia

mgr Marcin Bryl

wychowanie fizyczne, oligofrenopegagogika

mgr Honorata Brzęczkowska

wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, oligofrenopedagogika

mgr Ilona Chojnacka

język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Agata Chmurska

wychowanie wczesnoszkolne z językiem angielskim

mgr Edyta Czajkowska

edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Degórska-Antczak

chemia, matematyka, oligofrenopedagogika, zarządzanie oświatą, zarządzanie projektami UE

mgr Paweł Donderowicz

informatyka, matematyka, technika

mgr Katarzyna Donderowicz

język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Marlena Dołęga

matematyka

mgr Anna Dominiak-Pilarska

wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Drelichowska

matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

mgr Monika Drzewiecka

filologia polska, historia i społeczeństwo, oligofrenopedagogika

mgr Małgorzata Egiert

matematyka z informatyką

mgr Magdalena Fąk

historia, wos, oligofrenopedagogika, wdż, wiedza o kulturze, zarządzanie oświatą

mgr Elżbieta Fijałkowska

geografia, wdż, nauczanie początkowe, surdopedagogika, zarządzanie oświatą, zarządzanie projektami unijnymi

mgr Małgorzata Gostyńska

matematyka, fizyka z zastosowaniem komputerów, oligofrenopedagogika, zarządzanie oświatą, zarządzanie projektami unijnymi

mgr Marek Górniak

historia, informatyka, matematyka

mgr Anna Gronikowska

historia, pedagog, oligofrenopedagogika, logopeda, ped. korekcyjno-kompensacyjna

 mgr Anna Grzelak

edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim, psychologia w zakresie kształtowania i modyfikacji zachowań

mgr Małgorzata Gutaj

język angielski, stosunki międzynarodowe, amerykanistyka i mass media

mgr Lillianna Guźniczak

język angielski

mgr Katarzyna Grzelak

nauczanie początkowe z arteterapią, przyroda

mgr Anna Horbińska

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, surdopedagogika

mgr Sylwia Jacek

wychowanie przedszkolne z językiem angielskim, terapia pedagogiczna

mgr Maja Jakubczak

fizyka, technika, historia, oligofrenopedagogika

mgr Agnieszka Jakubowska

teologia, informatyka i technologie informacyjne, nauczanie integrujące i terapia pedagogiczna, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Elżbieta Jakubowska

język polski, informatyka, oligofrenopedagogika, zarządzanie oświatą

 mgr Paulina Janiak

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z poradnictwem pedagogiczno-psychologicznym

mgr Anna Paulina Jaskulska

język polski

mgr Lilla Jaworska

wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe, BHP, oligofrenopedagogika

mgr Aneta Jaworska

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne

mgr Julita Jasiak

filologia polska, terapia pedagogiczna

mgr Beata Kaczorkiewicz

pedagogika wczesnoszkolna, ochrona i kształtowanie środowiska, oligofrenopedagogika, nauczanie integrujące i terapia pedagogiczna, surdopedagogika

mgr Marta Kanecka

biologia, geografia, tyflopedagogika, surdopedagogika,

mgr Donata Kaźmierska

nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne, nauczanie integrujące i terapia pedagogiczna

mgr Agnieszka Kowalska

pedagogika, język niemiecki, dydaktyka nauczania języka niemieckiego z wczesnoszkolnym nauczaniem, edukacja w zakresie nauczania przyrody z elementami promocji zdrowia

mgr Teresa   Korbolewska

historia, teologia, oligofrenopedagogika

mgr Iwona Koziarska

pedagogika - specjalność kulturalno – oświatowa

mgr Magdalena Królak

wychowawca świetlicy, diagnoza i terapia pedagogiczna

mgr Agnieszka Kruszyńska

język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjna

mgr Lidia Kwaśniewska

pedagogika w zakresie w zakresie pedagogiki rewalidacyjnej, wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, logopedia

mgr  Anna Kubacka

nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, edukacja wczesnoszkolna

mgr Karolina Krzyżanowska

kształcenie zintegrowane i nauczanie języka niemieckiego, matematyka z elementami informatyki

mgr Joanna Kwaterowska

teologia

mgr Patrycja Leczyk

psychologia, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

mgr Iwona Martyniak

Biologia, chemia, oligofrenopedagogika, etyka

mgr Katarzyna Matuszewska

język angielski, pedagogika

mgr Mirosław Łabęcki

język polski, historia, wos

mgr  Monika Łęt

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oligofrenopedagogika

mgr Marcin Łukowski

wychowanie fizyczne

mgr Karolina Mazur

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, edukacja wczesnoszkolna z arteterapią, wychowanie do życia w rodzinie, diagnoza i terapia pedagogiczna

mgr Macur Natalia

język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Agnieszka Mejer-Brzoska

język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Krzysztof Marko

plastyka, technika, oligofrenopedagogika

mgr Anna Milżyńska

filologia angielska z WOS i edukacją  europejską

mgr Agnieszka Nowak

nauczanie początkowe z plastyką, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, wychowanie do życia w rodzinie, pedagogika korekcyjno - kompensacyjna, logopedia

mgr Katarzyna Pawlaczyk

nauczyciel bibliotekarz, socjoterapia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

mgr Jadwiga Pawlak

wychowanie fizyczne

mgr Mirosława Pietrzak

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, informatyka i technika

mgr Maria Pytlewicz

filologia polska, zarządzanie oświatą, zarządzanie projektami UE, bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, oligofrenopedagogika

mgr Paulina Prus Krajniak

psychologia

mgr Aleksandra Sklepik

edukacja artystyczna, muzyka, edukacja elementarna i kształcenie artystyczne dziecka

mgr Anna Rajczyk

edukacja wczesnoszkolna i arteterapia, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, bibliotekarz

mgr Iwona Rybacka

język angielski, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna, finanse i zarządzanie organizacjami

mgr Małgorzata Siek

religia, wdż, oligofrenopedagogika

mgr Magdalena Sobczak

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, przyroda

mgr Barbara Siuda-Frantczak

wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, logopedia

ks. Paweł  Skowron

religia

mgr Ewa Staszak

bibliotekarz, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, nauczanie początkowe

mgr Jolanta Staszak

nauczanie początkowe, nauczanie integrujące i terapia pedagogiczna

mgr Joanna Stępniak

historia, bibliotekarstwo i informacja naukowa, tyflopedagogika

mgr Małgorzata Stolarska

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe

mgr Marzenna

Szkołut - Pokrywczyńska

nauczanie początkowe, nauczanie integrujące i terapia pedagogiczna

mgr Ewa Szymczak

pedagog szkolny, szkolny doradca zawodowy, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagogika

mgr Mariola Szymczak historia, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

mgr Danuta Szczepaniak

nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, nauczanie początkowe

mgr Julita Szczepaniak

pedagog, oligofrenopedagogika, terapeuta pedagogiczny

mgr Sylwia Szczepaniak

edukacja wczesnoszkolna, logopedia, pedagogika, oligofrenopedagogika

mgr Elzbieta Sztobska

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Ewa Szymańska

język polski, język rosyjski, oligofrenopedagogika

mgr Katarzyna Torzecka

zarządzanie i marketing, matematyka, wychowanie fizyczne,  oligofrenopedagogika

mgr Jolanta Teskowska

nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, logopedia, wychowanie przedszkolne, pedagogika

mgr Magdalena Wisznarewska

wychowanie techniczne, zastosowanie technik komputerowych, przyroda

mgr Agnieszka Walczak

wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane

mgr Ludmila Wysocka

wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, terapia pedagogiczna, informatyka

mgr Żaneta Zając

pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika

mgr Agnieszka Żółtowska

język angielski

mgr Katarzyna Witkowska - Glegoła historia, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Paulina Siek edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną, terapia pedagogiczna
mgr Aleksandra Zając edukacja wczesnoszkolna z arterapią
mgr Klaudia Kasperska logopedia szkolna, edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną
mgr Izabela Strużyńska pedagogika w zakresie psychopedagogiki,edukacja wczesnoszkolna z edukacja przedszkolną
mgr Agata Wolska edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolna, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna i rewalidacja

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny