Ślubowanie

Utworzono dnia 30.10.2019

30 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów dzieci z klas pierwszych. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze udowodnili, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia.  Podniosłym momentem podczas uroczystości było złożenie przysięgi na sztandar szkoły i ceremonia pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. W tej wyjątkowej chwili ślubowali także rodzice, będą pamiętać, że dziecko jest ich największym darem,  będą doceniać w dziecku to, co najlepsze i kochać je bezwarunkowo. Po  podpisaniu Aktu Ślubowania dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości.