UWAGA!

Utworzono dnia 29.04.2020

Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin informuje, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie szkół i przedszkoli zostaje czasowo ograniczone.

W dnia 12 i 13 marca będą prowadzone jedynie działania opiekuńcze. Dowozy i odwozy uczniów w czwartek i piątek będą w miarę możliwości odbywały się jak do tej pory.

Informujemy, że  rodzicom dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS.

Jednocześnie powiadamiamy, że informacje na temat ograniczenia funkcjonowania szkół, będą udostępniane na bieżąco na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Ślesin, jak i stronach internetowych szkół oraz w dzienniku elektronicznym.

Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin

Mariusz Zaborowski.